Smile International

Smile International

Smile International

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

“Smile International” butik polikliniği 2016 yılında Diş Hekimi Zülal Palazlı tarafından kurulmuştur. Kurucumuz Dr. Zülal Palazlı, Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, Londra’da Ortodonti üzerine eğitim almıştır.
2017 yılında çocuk ağız ve diş sağlığına dikkat çekmek, ebeveyn ve küçüklere diş bakımını hem öğretmek hem de sevdirmek amacıyla, “Doktor Zuzup” karakterini oluşturmuş, pek çok anaokulu ile ilkokulda seminerler vermiştir. Bu seminerler verilmeye başlandığından beri devam etmektedir.

Smile İnternational’ın kuruluş amacı; “Kendini mükemmelliğe adamak, ayrıntılara odaklanmak, pratik beceriler ve bilimsel bilgileri kullanmak, estetiğe hassas bir gözle bakmak ve hastanın isteklerine iyi kulak vermek” olarak benimsenmiştir.

 

Genel Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Çocuk Diş Hekimliği, Ortodonti, Endodonti, İmplantoloji, Protetik Diş Tedavisi, Periodontoloji ve Diş Hijyenini temsil eden en iyi diş hekimleri, uzmanlar ve destek personelinden oluşan ekibimizle amacımız, hastalarımıza konuştukları lisanla yardımcı olarak kendilerini rahat ve anlaşılır hissetmelerini sağlamaktır. Ekibimiz dünyanın her yerinden gelen hastaların hem konforunu, hem güvenini sağlamak için, İngilizce, Arapça, Fransızca, Farsça, İspanyolca, Urduca, Hintçe vb. konuşmaktadır.
 
En iyi üniversitelerden kazanılan profesyonel nitelikleri ve yılların eşsiz tecrübesini taşıyan ekibimiz; diş bilimleri, teknolojileri ve uygulamalarında çığır açan gelişmeleri benimsemek için tüm dünyayı dolaşmaktadır.

Smile International’ın olağanüstü başarısı, “Diş Hekimliğinde Mükemmellik” felsefemizi gerçekleştirmeye yönelik motivasyon, etik ve kaliteli bakıma verdiğimiz özenden gelmektedir.

Kurucumuz Zülal Palazlı Kimdir ?

Doktorlarımız

Dr. Pelin Zeyneb Gürvardar

Dr. Pelin Zeyneb Gürvardar

Doktor

Dr. Pelin Zeyneb Gürvardar

Doktor

Detaylı Bilgi

Randevu Alın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi : 09:00 - 24:00
  • Cumartesi : 09:00 - 24:00
  • Pazar : Gerekli Ve Acil Durumlarda Açıktır.