Smile International

Smile International

Estetik

Hollywood Smile

(Dijital gülüş tasarımı)

Diş eksikliklerini, diş pozisyon bozukluklarını, renk bozukluklarını, diş boyut farklılıklarını bir bütün olarak ele alıp tamamının tedavisini gerçekleştiriyoruz. İmplant cerrahisi, kron, köprü veya lamina tedavilerinin kombine olarak yapıldığı tedavimizdir. Amaç en hızlı ve en sağlıklı şekilde sizin isteklerinizle digital ortamda bir tasarım yapıp işleme başlamadan sizi sonuçla tanıştırmak ve planlanan şekilde ilerlemeyi sağlamak.

Diş Beyazlatma

Diş minesinin içinden, kronun dışından geçen ve dentin seviyesine nüfuz eden bir ağartma maddesinin kullanılmasından oluşan teknik. Bu etkili madde, farklı ürünlerden elde edilebilen bir oksijen iyonudur. Bu oksijen iyonu daha sonra kromoforik bağlar üzerinde etki eder ve organik maddeyi oksitleyerek dişin rengini açmayı mümkün kılar.

Pembe Estetiği (Diş Eti Estetiği)

Estetik diş eti ameliyatı, genellikle kaplama, yapıştırma veya lamine gibi diğer diş düzeltme yöntemleriyle birlikte kullanılan bir tedavidir. Ameliyat, gülüşünüzün estetiğini iyileştirmek için özellikle dişlerin etrafındaki görünür diş eti miktarını sınırlamaya veya genişletmeye odaklanır. Bu tedavi, dişeti gülümsemesini (gummy smile) düzeltmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Neurotoxin Type A

Neurotoxin type A (Botulinum toksin) enjeksiyonları yüz kaslarını gevşeterek diş sıkma/Bruksizm alışkanlığını ortadan kaldırır. Kalıcı bir tedavi değildir, genellikle 3 ila 6 ay arası sürer.