Smile International

Smile International

Pelin Zeyneb Gürvardar

Dr. Pelin Zeyneb Gürvardar

Paris’te doğdum ve orada büyürken yıllar içinde en büyük hayalimin diş doktoru olmak olduğunu farkettim. Arkadaşlarım diş hekimlerinden çok korkardı, oysa ben diş hekimime ve çalıştığı alana büyük hayranlık duyardım. Onlara gelen insanlara sağlık ve gülümseme verecek güce sahiplerdi.

Lise öğretimimi Fransa’da tamamladıktan sonra köklerimin ait olduğu ülkeyi tanımak için Türkiye’ye geldim ve İstanbul’u çok sevdim. Ardından burada kalmaya ve hayalimi bu ülkede gerçekleştirmeye karar verdim. İstanbul Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde(Avrupa Akreditasyon sistemi ile tam İngilizce)  başladım ve eğitimimi tamamlayarak 2020 yılında mezun oldum.

Mezuniyetimin ardından Smile International diş polikliniğinde çalışmaya başladım. Polikliniğimizde konforu, lüksü ve en son teknolojik donanımları hastalarıma sunabiliyorum.  Estetiği ve ağız sağlığını birleştiren harika ve yetkin ekibi sayesinde tutkumu yaşamaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Fransızca, İngilizce, Türkçe ve İspanyolca konuşarak hastalarıma kendi dillerinde tedavi yapıyorum.  Amacım hastalarıma güven vermek, korkularını kırmak ve diş hekiminde hoş ve anlamlı bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmaktır.

Randevu Alın

Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi : 10:00 - 19:00
  • Cumartesi : 10:00 - 19:00
  • Pazar : Gerekli Ve Acil Durumlarda Açıktır.